Online İşlemler Yakında... Teklif Al

Kalite Politikası

Kalite Politikamız

Sunduğumuz hizmetin müşterilerimizin beklenti ve tercihlerine karşılık vermesi, ölçmeyi, analiz etmeyi, kontrolü ve önlem alarak sürekli gelişim göstermeyi gerektirir. Misyon prensiplerimize bağlı kalarak vizyon hedeflerimize ulaşmak amacıyla sürekli bir emek harcayarak, sürekli iyileştirmelerle kaliteyi oluşturmak ve yönetmek için etkin bir Kalite Yönetim Sistemi üzerinde çalıştık ve kurduk.

Bu kapsamda;

  • Kalitenin müşteri odaklı olduğu bilincini personelimizin benimsemesi amacıyla eğitimlere önem veririz.

  • Organizasyonel gerekliliklerin karşılanmasının kaliteyi sağlamada son derece etkin bir unsur olduğunu biliriz ve bu amaçla uygun çalışma ortamını ekip bütünlüğü çerçevesinde sağlarız.

  • Üstün hizmet doğrultusunda müşteri memnuniyetini tespit eder ve tercih edilirliği artırmak için tüm geri dönüşleri değerlendirerek sonuçlandırırız.

  • Sürekli değişim gösteren pazarı sürekli inceler, riskleri belirler ve önlemleri planlayarak gelişim göstermeye çalışırız.

  • Kalite yönetiminde sürdürülebilirliği sağlamak ve yönetmek için tüm sistemi daima ölçeriz ve iyileştiririz.

Turanay Turizm Otomotiv İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. Üst Yönetimi olarak, tecrübelerimizin kazandırması için gerekli tüm kaynakları sağlamayı taahhüt ederiz.

Tecrübemiz Kazancınızdır.