Online İşlemler Yakında... Teklif Al

Hakkımızda

Turanay Hakkında

Turanay Araç Kiralama olarak, bireysel ve filo araç kiralama hizmeti vermek üzere 1993 yılında faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız. Kuruluş tarihimizden itibaren kalite sistemleri desteğinde kurumsal bir yapı oluşturmuş ve bu sistemden ödün vermeden günümüzde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Amacımız ise müşterilerimizin bize olan güvenlerini kaybetmeden bu kurumsal yapımızı daha da koruyarak ve geliştirerek sektörün lider markası haline gelmektir.

Firmamız; konularına hâkim, müşteri memnuniyetine önem veren, güler yüzlü personelleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi kendisine prensip edinmiştir.

Araçlarımızı; kiralama öncesi tüm bakım ve kontrolleri ile temizlikleri yapılmış, pandemiden dolayı gerekli dezenfeksiyon işlemleri daha da bir titizlikle yerine getirilmiş olarak hizmetinize sunmaktayız.

İşletmelerin ya da bireysel sürücülerin uzun dönem araç ihtiyaçlarına uzmanlığımız ile yanıt vererek size hem vakit hem nakit avantajı sağlarız. Şahıs şirketlerinin ya da kurumsal şirketlerin araç ihtiyaçlarının detaylarda farklılaştığını çok iyi bilir, hepsi için farklı kiralama paketleri sunarız. Türkiye’nin dört bir yanına 7 gün 24 saat yüksek standartlarda sunduğumuz hizmetler sayesinde siz sadece işinizi büyütmeye odaklanırsınız. Firmamızın yüksek standartlarda verdiği hizmet ayrıcalıklarıyla ister bireysel olarak isterse filo olarak kiraladığınız araçlarda yolunuza güvenle devam edersiniz.

Sektöründe kaliteyi, prestiji, konforlu bir deneyimi profesyonel ekibiyle size sağlayan firmamız, İyi yolculuklar diler.

Tecrübemiz Kazancınızdır.