TURANAY RENT A CAR

Kocaeli’nin En Köklü Rent A Car Kurumu: Turanay

TURANAY, Kocaeli Merkezi ile Türkiye’nin birçok şehrinde oto kiralama hizmeti vermektedir. Turanay Oto Kiralama Kocaeli’ nin en eski ve köklü oto kiralama kuruluşudur. 1995 yılında faaliyete başlamıştır.Bu 17 sene içinde Turanay yüksek bir performans göstermiş ve faaliyetini Kocaeli ilinden Türkiye’ nin bir çok iline oto kiralama hizmeti götürerek daha da büyümüştür. Şu an Turanay, yurt dışından gelen yerli yabancı turistlere araç kiralama konusunda büyük kolaylık ve havaalanı hizmeti ile ülkemizden memnun ayrılma konusunda kendi üzerine düşen görevi başarı ile sürdürmektedir. Turanay ayrıca yurdumuzun ekonomik kalkınmasına büyük katkı sağlayan firmalara da araç temin etme hususunda hizmetlerini kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. Oto kiralama 1995 li yıllara kadar Türkiye’de olduğu gibi Kocaeli’nde de çok aktif olmayan bir profil çizmiştir. Ancak bu tarihten sonra, Türk turizminde gerçekleştirilen büyük gelişmeler ve yapılan yatırımlar aynı paralelde oto kiralama sektörüne de yansımıştır.

Turanay otomobile olan talebin artması sonucu, kiralanan aracın bir başka şehirde iadesine imkan sağlayan sisteme geçti. Havaalanlarında kaybedilen zamanın önemli olduğu bilinciyle Turanay kendi özel imkanları ile müşterilerine havaalanı hizmeti sunmaya başlamıştır. 1996 yılından sonra Turanay hizmet ağını yurt çapında genişletmiştir. Kurulduğu günden bugüne Kocaeli’ nde oto kiralama sektöründe lider konumda olan Turanay bu Pazar hakimiyeti, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetinden gelmektedir.

Ayrıca; Turanay filo ve/veya uzun dönem tek araç kirlama konusunda tecrübe ve müşteri odaklı çalışması ile filo ve/veya uzun dömem tek araç kiralayan ve kiralamak isteyen müşterilerine de hizmet sunmaktadır. Gerek kurumsal ve gerekse bireysel kimlikteki müşterilerini araç satın almadan 12, 24, 36 ay sürelerde araç sahibi yapmaktadır. Turanay, filo ve/veya uzun dömem tek araç kiralamak isteyen müşterilerinin araç seçiminde danışmanlık yapmakta ancak belli marka veya modelin tercihi için ısrarcı olmamaktadır. Bu nedenle pörtföyündeki araçlara ilave olarak “filo ve/veya uzun dömem tek araç kiralama ” konusundaki geniş imkanlarını, Türkiye’de satışı yapılan tüm markaları içerecek şekilde müşterilerinin tercihine sunmaktadır.Bugün Turanay güler yüzlü hizmet, bakımlı, konforlu, güvenli araçları ve sınırsız kilometre avantajı ile çalışmalarını sürdürmektedir.